Her şeyden önce şahsım ve tüm State Corps Türkiye çalışanları adına kurumumuza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim. 1989’da kurulduğu günden bu yana birçok açıdan kendini geliştiren, sürekli yeni yatırımların altına imza atan, iş ortaklarıyla güçlü ilişkiler kuran ve müşterilerinin beklentilerini kesintisiz olarak karşılamaya çalışan bir şirket olarak, bugün geldiğimiz noktada heyecanımızın herhangi bir ivme kaybetmeden ilk günkü gibi devam etmekte olduğunu görüyorum.

İnşaat, enerji, tarım ve hayvancılık sektörlerinde yaptığımız atılımlar, şu an yapmakta olduklarımız ve yapacaklarımız, işte bu heyecanın, sahip olduğumuz bu tutkunun ve kendimize ve birbirimize duyduğumuz bu güvenin çıktıları olarak projelerimizdeki ve deneyimlerimizdeki yerlerini alıyorlar. Buna hiç kuşkusuz nitelikli işgücünün yaratılması, yeni teknolojilerin hızlıca benimsenmesi ve güçlüklere karşı alınan kararlı duruş da dâhil. Zaten bunların tümü başarılı bir global şirket olmanın beraberinde getirdiği sorumluluklar değil mi?

O halde şimdi yeni mücadelelere girişme zamanı!

Asya’dan Amerika’ya, Orta Doğu’dan Avrupa’ya bölgede kilit bir rol oynayacak olan Türkiye operasyonumuz, bu zamana kadar teslim ettiğimiz 45’in üzerindeki uluslararası projeye yenilerini ekliyor ve faaliyet alanını daha geniş bir yelpazeye yayıyor olacak. Bu noktada elbette her geçen gün gelişen Türkiye ekonomisinin ve pazardaki dinamizmin katkısı Avrupa’ya, ilerleyen dönemlerde ise daha farklı coğrafyalara açılmamız açısından son derece mühim. Aynı şekilde bizim, ekip olarak canla başla çalışıyor olacağımız da…

State Corps Türkiye’ye gösterdiğiniz ilgi için bir kez daha teşekkür ediyor ve bu noktada “hoş geldiniz” demek istiyorum.

Sevgilerimle,

Necip Gören
CEO – State Corps Türkiye
İstanbul, Türkiye